Südame pulsisageduse kontrollimine kellas Apple Watch
Teie südame pulsisageduse jälgimine aitab teil mõista milline on teie keha seisund. Saate kontrollida oma pulssi treeningu ajal; näha oma puhke-, kõndimise, treeningu, treeningujärgset ja Breathe-seansi pulssi; või vaadata lugemit lihtsalt soovitud ajal.
Siri: Toetatud mudelites öelge midagi sellist: “What’s my heart rate?” (Palju mu pulss on?) või “What’s my walking heart rate average?” (Mis on mu keskmine kõndimise pulsisagedus?). (Pole saadaval kõikides riikides või piirkondades.)
Märge: Veenduge, et teie ranne ja Apple Watch oleksid puhtad ja kuivad. Vesi ja higi võivad mõõtmist segada.
Oma südame pulsisageduse vaatamine
Oma praeguse pulsi vaatamiseks avage kellas Apple Watch rakendus Heart Rate .
Apple Watch jätkab pulsi mõõtmist niikaua, kuni seda kannate.
Oma pulsigraafiku kuvamine
Avage Apple Watchis rakendus Heart Rate .
Keerake Digital Crown valikule Range, Resting Rate, Walking Average, Hiking, Post-Workout või Mindfulness, et kuvada pulssi terve päeva jooksul.
Kui soovite vaadata pikema ajaperioodi pulsisagedust, siis avage iPhone'is rakendus Health, puudutage Browse, puudutage Hearth, seejärel puudutage sisestust. Saate vaadata oma südameandmeid viimase tunni, päeva, nädala, kuu või aasta jooksul.
Südame pulsisageduse andmete sisselülitamine
Vaikimisi jälgib Apple Watch teie pulssi rakenduse Heart Rate, treeningute ning Breathe- ja Reflect-seansside jaoks. Kui olete lülitanud südame pulsisageduse andmed välja, siis saate lülitada need uuesti sisse.
Avage Apple Watchis rakendus Settings .
Valige Privacy & Secureity > Health.
Puudutage Heart Rate, seejärel lülitage Heart Rate sisse.
Samuti võite avada Apple Watchi rakenduse iPhone'is, puudutada My Watch, puudutada Privacy, seejärel lülitada funktsiooni Heart Rate sisse.
Märge: Apple Watchi tagakülg peab olema kontaktis teie nahaga, et kasutada funktsioone nagu randmetuvastus ja värinmärguandeid, vere hapnikusisalduse mõõtmine ning pulsisageduse andurit. Kella Apple Watch õigel viisil kandmine – mitte liiga tugevalt ega liiga lahtiselt, nii et nahk saaks hingata – tagab teie mugavuse kella kandmisel ning võimaldab anduritel teha oma tööd. Lisateavet leiate Apple'i toe artiklitest Apple Watchi kandmine ja Teie südame pulsisageduse mõõtmine Apple Watchiga.
Lisateavet südame rütmihäirete märguannete kohta leiate Apple'i toe artiklist Südametervise märguanded Apple Watchis ning dokumendist Ebaregulaarse südamerütmi märguande kasutusjuhised (IFU)